У межах Інженерного тижня та з метою формування практичних навичок безпеки і турботи про здоров’я у школі було організовано спеціальну подію під назвою «Від теорії до практики».
До участі були залучені фахівці Шосткинського медичного коледжу, які провели інтерактивні заняття, майстер-класи та навчальні демонстрації для учнів. Медпункт школи перетворився на справжній центр знань з надання першої допомоги.
Під час зустрічі діти дізнались:
🩹 як діяти в екстрених ситуаціях,
🫀 як надати першу допомогу при пораненнях,
💉 як правильно використовувати медичні засоби,
🧼 та чому важливо дбати про особисту гігієну й здоровий спосіб життя.
Особливу зацікавленість викликала можливість самостійно потренуватися на навчальних манекенах, спробувати себе в ролі рятівника, і зрозуміти, як важливо володіти не лише теорією, а й практикою.

.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Немає коментарів:
Дописати коментар